تزیین تولد کودک

تزیین تولد کودک | چگونه تولد کودکم را جشن بگیرم؟

تزیین تولد کودک مهم ترین بخش هر تولدی است.مخصوصا خانواده هایی که میخواهند یک جشن به خصوص و به یاد ماندنی راه بندازند که معمولا الان بسیار مورد توجه والدین قرار گرفته است.

 

آیا باید برای تزیین تولد کودک خرج بسیاری کرد؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که برخلاف تصور شما میتوانید با کمترین هزینه یک جشن تولد زیبا و به یاد ماندنی بگیرید.که در ادامه مطالب خدمتتان توضیح خواهیم داد.

 

 

چه چیزهایی برای تزیین تولد کودک خود استفاده کنیم؟؟

1-اولین نکته این است که سعی کنید هیشه از یک رنگ بعنوان تم کلی جشن استفاده کنید.بطوری که تمامی وسایل ها،کادوها،غذها،لباس ها،بادکنک و هرچیز دیگر به همان رنگ باشد.

 

2-سعی کنید بادکنک هایی با تعداد بالا خریداری کرده و بوسیله آنها تزیینات را شروع کنید چراکه لازم است بدانید بهترین چیز برای تزیین و زیبایی تولد،بادکنک است.

 

3-سعی کنید یک کیک تولد حتما تهیه کنید.لازم به ذکر است کیک شما نباید حتما یک کیک گران قیمت با تزیینات قوی استفاده شود چراکه در تزیین کیک تولد کودک کافی است فقط یک ایده ی خوب داشته باشید.

 

شما میتوانید جهت الگو گرفتن و پیدا کردن ایده های خوب و ناب برای ” تزیین کیک تولد کودک ” ، کلیک کنید.

 

 

4-سعی کنید از غذاها برای تزیین جشن تولد استفاده کنید.این را هم باید بگم خدمتتون لازم نیست غذای آماده یا خیلی پیچیده برای اینکار استفاده کنید.کافی است فقط یک غذای ساده مانند سالاد الویه یا یک ساندویچ ساده درست کنید و آن را با زیبایی خاص دیزاین (طراحی) کنید.

 

5-همینطور به طور مشابه از میوه ها برای زیبایی جشنتان استفاده کنید.

 

6-میتوانید از خوراکی های دیگر مانند ژله ، چیپس ، پفک ، آجیل و .. استفاده کنید.البته مراقب باشید فرزندتان بیش از حد این ها را میل نکند.

 

7-حال بهتر است برای بهتر دیده شدن و درک بیشتر عکس هایی را در اختیارتان قرار دهیم. در ابتدا سعی میکنیم نمونه هایی از بادکنک آرایی را نشان دهیم سپس تزیینات مختلف برای جشن تولد  فرزندتان.

 

 

نمونه هایی از بادکنک آرایی:

 

تزیین تولد کودک

 

تزیین تولد کودک

 تزیین تولد کودک

 

تزیین تولد کودک

 

تزیین تولد کودک

 

نمونه هایی از جشن ها:

 

 

تزیین تولد کودک

 

تزیین تولد کودک

 

 

تزیین تولد کودک

 

تزیین تولد کودک

شما میتوانید با عضویت در کانال تلگرامی عکس های جشن تولد کودکتان را ارسال کنید.
عضویت در کانال تلگرامی ما

 

برچسب ها |: کیک تولدتزیین جشن تولد کودککودکان ماجشن تولدعکس تولد کودکبادکنک آرایی

کالایی در سبد خرید شما موجود نیست