تزیین کیک تولد کودک

تزیین کیک تولد کودک

تزیین کیک تولد کودک | کیک تولد

 

 

 

در این مقاله با شما میخواهیم درمورد تزیین کیک تولد کودک صحبت کنیم.موضوعی که امروزه از نظر والدین بسیار هم مهم محسوب میشود.

تزیین کیک تولد کودک از نظر بسیاری از مادران مهم ترین نقش را در جذابیت و زیبایی تولد کودک خود دارد.بسیاری از والدین در طراحی و زیبا بودن تولد فرزندشان حساس هستند.

البته ناگفته نماند که به ندرت افرادی را می یابید که به موضوع روز و تاریخ تولد فرزندشان حساس نباشند.

 

طرح کیک تولد کودک:

اما سوال اساسی هر پدر و مادر این است که بهترین طراحی برای کیک تولد فرزند خود چیست؟ آیا باید برای جشن تولد کودک خود یک کیک ساده با هر طرح دلخواهی که در شیرینی فروشی ها وجود دارند بسنده شود یا اینکه برای این یک شب به خصوص یک طراحی یا ایده ی جالب بکار ببرند.

تزیین کیک تولد کودک

 

بهترین کیک تولد:

ما در اینجا میخواهیم به دور از مواد تشکیل دهنده ی هر کیک طرحی زیبا برای آنها به شما معرفی کنیم.چراکه والدین بهتر میدانند شیرینی جات برای کودکان خیلی مناسب نیست!

حال وقت آن رسیده است به تعدای از ایده ها برای تزیین کیک تولد کودک ، مخصوص آن دسته افرادی که به تولد فرزندشان اهمیت میدهند، بپردازیم.

 

نمونه کیک تولد حیوانات:

تعداد بسیار قابل توجهی از کودکان به حیوانات علاقه دارند بنابراین بهترین طراحی برای این دسته،طراحی حیوان مورد علاقه او روی کیک است.

مثلا طرح باب اسنفنجی روی کیک،طرح کفشدوزک روی کیک،طرح پرنده های عصبانی(angry birds) روی کیک و…

 

نمونه کیک تولد غذا:

همینطور بسیاری از بچه ها به غذاهای مختلفی علاقه دارند و میتوان نمونه غذاهای مورد علاقه را روی کیک طراحی کرد.

مثلا طرح همبرگر روی کیک،طرح بیسکوییت روی کیک و…

 

نمونه کیک تولد فوتبالی:

این طرح که بسیار مورد علاقه بچه های پسر هستند راهم میتوانید استفاده کنید.مثل طرح توپ روی کیک.

تزیین کیک تولد کودک

نمونه کیک تولد عروسکی:

این نوع طرح هاهم که مورد علاقه دختربچه ها هستند میتواند اورا خوشحال کند.توجه شود طرح کیک شما باید همان عروسک مورد علاقه فرزندتان باشد.مثلا طرح باربی رو کیک.

 

نمونه کیک تولد عددی:

این نوع طرح که ساده ترین طرح و معمولا اولین ایده ای هستند که به ذهن شما میرسد کیک تولد عددی میباشد.در این نوع ایده شما سال تولد فرزندتان را طراحی میکنید،یا سنی که الان در حال حاضر است.مثلا یک سالگی یا دوسالگی و…

تزیین کیک تولد کودک

 

نمونه کیک تولد آموزشی:

امروزه یکی بزرگترین ترین مشکلات خانواده ها این است که نمیتوانند از راه های دوستانه و خلاق به کودکشان آموزش های مختلفی را بدهند.شما میتوانید این آموزش هارا در قالب طراحی کیک به او نشان دهید.

مثلا میتوانید باطراحی یک دندان روی کیک به او بفهمانید که دندان ها بسیار مفید هستند و باید از آنها مراقبت شود چراکه مراقبت نکنی و مسواک نزنی همانطور که کیک را خوردی و دندان را خراب کردی،دندان توهم به ندرت خراب و پوسیده میشود.

 

نمونه کیک تولد خانوادگی:

این ایده که جدیدا هم بسیار طرفدار پیدا کرده است کیک تولد خانوادگی است. در این طرح شما یک عکس خانوادگی به همراه پدر،مادر،فرزند را روی کیک قرار میدهید.

 

نمونه کیک تولد دیگر:

حال اگر ایده های بالا شما را جذب نکرده شما میتوانید فقط به علاقه مندی های کودکتان توجه کنید و آنرا پیاده کنید.مثلا یک کودک ممکن است به فلان اسباب بازی اش علاقه زیادی داشته باشد همین را میتوانید بصورت کیک تولد طراحی کنید.

یا کودک ممکن است به زبان انگلیسی،ماشین،موتور،هواپیما و هرچیز دیگری علاقه مندباشد.

 

تزیین کیک تولد کودک

 

بیشتربخوانید |: دانلود رایگان آهنگ لالایی کودکان

برچسب ها |: کیک تولدطرح های کیک تولد کودکانهتزیین کیک تولدکیک های تولد کودکانه

 

کالایی در سبد خرید شما موجود نیست