دانلود رایگان نوحه کودکانه

دانلود رایگان نوحه کودکانه

دانلود رایگان نوحه کودکانه | دانلود مداحی نوجوانان

 

 

 

 

ضمن عرض تسلیت خدمت کاربران عزیر سایت کودکان ما، در این قسمت از مطالبمان به احترام محرم حسینی میخواهیم تعدادی از بهترین نوحه های کودکان را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. شما هم اکنون میتوانید جهت دانلود رایگان نوحه کودکانه وارد کانال تلگرامی ما شده تا بطور رایگان در

اختیارتان قرار گیرد.

عضویت در کانال تلگرامی ما

 

نوحه خوانی کودکان :

ماه محرم و صفر همه ی افراد مسلمان در دنیا را تحت تاثیر قیام امام حسین (علیه السلام) قرار میدهد. امام مظلومی که همواره با یاران اندکش به قیام علیه ظلم و ستم پرداخت.

 

برگزاری هیات های عزاداری در سراسر ایران و کشورهای مسلمان به مناسبت ماه محرم و هم چنین حضور میلیونی آنان در روز اربعین باعث شده است تا بسیاری از محققان در سراسر دنیا زندگی و قیام امام را بررسی کنند و مشاهده شده است پس از بررسی زندگی ایشان، به او روی آوردند و او را الگوی خود قرار داده اند.

 

حال با این تفاسیر ، میتوان از زندگی امام حسین علیه السلام به عنوان سرمشقی برای تربیت سالم کودکانمان نیز بهره برد. همانطور که در این سال های اخیر هم مشاهده میکنید بسیاری از کودکان زدگی ایشان را مطالعه کرده و برای این امام بزرگوار نوحه خوانی هم میکنند. نوحه خوانی کودکان در بعضی از شهرهای بزرگ مثل یزد بسیار شایع شده است و عزادارن همواره از آن استفاده میکنند.

 

دانلود مداحی نوجوانان :

هم اکنون در ویدیوی زیر میتوانید یکی از بهترین نوحه خوانی های کودکانه که مربوط به یک نوجوان یزدی است را مشاهده میکنید، که بسیار تاثیر گذار است.

 

 

 

مداحی صوتی کودکانه محرم :

حال یکی دیگر از بهترین فیلم های نوحه خوانی کودکان را که مربوط به یک نوجوان اردبیلی است مشاهده میکنیم.

 

 

 

 دانلود رایگان نوحه کودکانه :

در این جا سعی کردیم نوحه های کودکانه را قرار دهیم تا بتوانید به طور آنلاین آنها را گوش دهید.

کسانی که توانایی دانلود رایگان نوحه کودکانه زیر را ندارند لطفا یک پیام به شماره 09371736664 از طریق تلگرام ارسال کنند تا بطور رایگان در اختیارشان قرار گیرد.

 

نوحه شماره یک – سلام بر حسین:

 

 

نوحه شماره دو – با صدای اسحاق امیدی:

 

 

نوحه شماره سه – با صدای آرمان جعفری:

 

 

نوحه شماره چهار – با صدای اسحاق امیدی:

 

 

 

 

کالایی در سبد خرید شما موجود نیست