نکات بسیار مهم همسرداری

روش های همسرداری برای مردان و زنان | نکات همسرداری

در این قسمت لازم است کمی از کودکان دور شویم و به نکات مهم والدین بپردازیم. درخواست های بسیاری شده بود مبنی بر اینکه روش های همسرداری برای مردان و زنان را توضیح دهیم. حالا نوبت آن است که بیشتر به پدر مادرها پرداخته شود.

روش های همسرداری برای مردان و زنان

نکات همسرداری برای خانمها و آقایان:

در اینجا تعداد زیادی از نکات مهم همسرداری را خدمتتان عرض میکنیم تا شما نهایت استفاده را از این مقالات داشته باشید.لازم به ذکر است نکات ذکر شده روش های همسرداری برای مردان و زنان میباشد یعنی مختص به یک جنس خاص نیست.

 

1- با همسرتان به عنوان مهم‌ترین شخصیّت دنیا رفتار کنید و به شخصیتش احترام بگذارید.⛔هیچ وقت حتی وقتی تنهایید او را له نکنید!

 

2- اشتباهی که بسیاری از زوج ها به آن دچار می شوند عدم برنامه ریزی دراز مدت می باشد.پس از نامزدی هر چه سریع تر باید نسبت به برنامه ریزی جشن عروسی اقدام کنید.

 

3- وقتی همسرت را سرزنش کردی و در این کار زیاده‌روی هم کردی، منتظر اتفاق‌های ناگوار باش!! سرزنش؛ به ویژه وقتی رنگ افراط به خود گرفت،از دوست برای تو دشمن می‌سازد.”

 

4- اصطلاح «زن شاد،زندگی شاد» ازنظرعلمی نیز اثبات شده است مردانی که زنان شادتری دارند،احساس رضایت بیشتری اززندگی دارند پس آقایون به نفع خودتونه که خانوماتونو شادنگه دارید…

 

5- جملاتی که احساس قدرت به همسرت میدهد مثلا کلمه جادویی ای به نام چششششم یا مثلا کلماتی مانند:امیدم،امنیتم،آرامشم،تنها پناهم،تکیه گاه من،قوی هیکل من،مرد قدرتمند من

 

6- همسر شما بخش مهمی از زندگی شماست پس تمام وقت خود را به خواندن روزنامه و دیدن برنامه مورد علاقه …اختصاص ندهید.بلکه لطیف ترین دقایق زندگی خود را با او سر کنید.

 

7- از دیگر روش های همسرداری برای مردان و زنان: بهتر است چند مدتی یکبار در مورد رفتار و اعمال خود از یکدیگر نظر سنجی کنید.? البته در صورتی که از ظرفیت انتقاد پذیری بالایی برخوردار هستید، این کار را بکنید و به هیچ عنوان کار را به جرو بحث نکشانید.

 

8- تاریخ های مهم زندگی را فراموش نکنید.کادوهای کوچک هم تاثیرگذار است.

 

9- عیوب همسرتان را برای هر کسی بازگو نکنید زن و شوهر باید امین و رازدار یکدیگر باشند عدم رعایت این مورد سبب ایجادفاصله و کم‌ رنگ شدن محبّت بین زن و شوهر میشود.

 

10- اگر کارتان بیشتر از حد معمول طول میکشد با همسرتان تماس بگیرید و اورا مطلع کنید!?اگر او نگران شود نه بیشتر قدرتان را میداند و نه شما باصلابت تر جلوه میکنید.

 

11- هیچوقت از كارهایی كه همسرتان برای جلب محبت شما انجام می‌دهد انتقاد نكنید برای مثال وقتی او به شما محبت می‌كند، آن را بیش از اندازه لوس ندانید او به شیوه‌ی خود ابراز محبت می‌كند…

 

12- ?همسران با احترام متقابل به یکدیگر می‌توانند اعتماد به ‌نفس را در هم افزایش دهند.?اگر می‌خواهید همیشه شریک زندگیتان شاد باشد در حضور دیگران از توانایی‌های او تعریف کنید.

 

13- ?برای زن ها مهم ترین اتفاقی که می تواند بعد از یک دعوا یا دلخوری پیش بیاید، شنیدن عذرخواهی و در آغوش گرفته شدن توسط مردشان است.? آنها دوست دارند تاسف واقعی شما را ببینند و بعد از این دلخوری ها مورد دلجویی قرار گیرند. غرورتان را کنار بگذارید و اگر اشتباه کرده اید قبل از توضیح دادن دلایلتان از او عذر خواهی کنید.

 

14- بوسیدن سرهمسرتان زیباترین بوسه ازنظر اوست❤چون این بوسه به رابطه جنسی زناشویی منجر نمیشه ومیدونه شما ازروی عشق و علاقه این کار را میکنید.

 

15- ⭕جملاتتان را با ضمیر “من” آغاز کنید و نه ضمیر “تو” ⭕مثلا به جای این که بگویید:  “تو به ظاهرت نمی رسی و به آراستگیت اهمیت نمی دهی.بگویی: “من دوست دارم بیشتر به خودت برسی.

روش های همسرداری برای مردان و زنان

16- ?در زندگی زناشویی پرتحرک، با حرارت و جذاب باشید..?یكی از نیازهای همسرتان این است كه شما از نظر ظاهری هر روز برای او تازه‌تر و جذاب‌تر باشید…

 

17- بدانيم که همسر ما يک ابر انسان نيست، او خوبي هاي بسياري دارد و بدون شک داراي کاستي هايي نيز هست.به او کمک کنيم تا بهتر شود ، اما روان او را به بند نکشيم و شان او را نابود نکنيم.

 

18- به جای هدایای گرانبها، وقت خود را در اختیار همسرتان قرار دهید. نشان دهید که به او توجه دارید، حتی پس از یک روز کار سخت! برای او هدیه ای ببرید حتی یک شاخه گل به این ترتیب او خوش اخلاق می ماند. زنان توجه می خواهند.

 

19- خرید کردن برای خانم ها یک رفتار کاهش دهنده استرس است.همان چیزی که ترشح هورمون رو در بدنشان تنظیم میکنه! به همین خاطر دوست دارن طول مدت خریدشان بیشتر باشه.

 

20- ?اگر مرد به هنگام رابطه جنسی، برخی عبارات عاشقانه یا تمجیدی را با لحنی آرام در گوش زن زمزمه کند، باعث افزایش لذت و شهوت در زنان می شود. ?البته نکته بسیار مهم آن است که این جملات واقعی باشد. و با رفتارها و گفتارهای قبلی مرد همخوانی داشته باشد.

 

21- ❣آقایان محترم توجه کنید اگر هزاران هزار ثروت و طلا و جواهرات به پای همسرتان بریزید اما کوچک‌ترین محبتی را به همسرتان نشان ندهید ارزنی ارزش نخواهد داشت. ? یک زن در زندگی به هیچ چیزی به اندازه‌ی محبت کردن نیاز ندارد؛ محبتی که هم به زبان آورده شود و هم به آن عمل شود.

 

22- بعد از رابطه جنسی به هیچ وجه سریعا تخت یا محلی که همسرتان در کنار شما قرار دارد را ترک نکنید. آقایان لطفا دقت کنید که خانمها نیاز به آغوش و معاشقه بعد از رابطه جنسی دارند.

 

23- یک زن عاقل نمی پرسد: چقدر دوستم داری ؟؟؟ مرد چه بگوید ؟ خیلی ؟ زیاد؟ اندازه خدا ؟ این پاسخ ها برای گول زدن خودتان است بدون مطرح کردن این سوال فقط بگویید: دوست دارم.(سیاست زنانه)

 

24- از همسر خود در گفتار و کردار حمایت کنید. به هیچ کس حتی نزدیکان اجازه ندهید بی دلیل از همسر شما عیب جویی کنند.

 

25- هر کدوم از پوزیشن های بغل کردن، مثل یه ویتامین عمل میکنه… بدن انسان به تمام ویتامین ها نیاز داره. دریغ نکنید از همدیگه…

 

26- گاهی بدون مقدمه همسرتان را ببوسید بوسیدن موقعیت خاصی نمی خواهد مثلأ حین دیدن فوتبال ، یک دفعه او را ببوسید و کارتان را ادامه دهید هم شیطنت زنانه هم دلبری زیرکانه.(سیاست زنانه)

 

27- کارهای ممنوعی که در ابتدای یک رابطه عاشقانه نباید انجام داد:

 • ادا در آوردن
 • عجله داشتن
 • وابسته بودن
 • مقایسه کردن
 • دروغ گفتن
 • جدی نگرفتن رابطه
 • کوتاه آمدن مدام
 • نگران بودن

 

28- مردها نیمی از قدرتشون رو از جیبشون می‌گیرند.بنابراین اگر شوهرتون وضعیت مالی خوبی نداره به او ایراد نگیرید بلکه با کلامتون از تلاشی که برای شما میکشه قدردانی کنید.

 

29- چه چیزهایی مردها را نسبت به همسرشان بی میل می کند؟آرایش بیش از حد،بوی بد بدن،موی صورت،نرسیدن به ناخن ها و موها،مردانه بودن رفتار

 

30- زیبا باش… لباس خوب بپوش! ورزش کن ! مواظب هیکل و اندامت باش ! هر سنی که داری خوب و زیبا بگرد همیشه توی خونه بوی عطر بده.

روش های همسرداری برای مردان و زنان

31- همسرتون باکلی خستگی از کارروزانه به خونه میرسه توقع نداشته باشیدکه همه خستگی هاشوپشت دربذاره همسرتون ربات نیست خونه ای که شما ملکش باشید بهترین مکان ب آرامش رسیدنه.

 

32- مردان زمانیکه خانمها سرشان روی شانه یا گردن شان میگذارند احساس صمیمیت ونزدیکی ومالکیت میکنند.این تکنیک بسیارظریف براى بدست آوردن دوباره قلب همسرتان میباشد.

 

33- غرور داشتن در رابطه زناشویی چیز قابل قبولی نیست .معذرت‌خواهی ، در نهایت روح بزرگ شما را نشان و حس بهتری به‌ زندگی‌تان می دهد.

 

34-هرگز این جملات را به مرد زندگیتان نگویید:

 • تو همیشه همینطوری هستی!
 • تو هیچ وقت منو نمیفهمی!
 • گفتن:
 • تو هیچ وقت….
 • تو همیشه…
 • ممنوع

 

35- کمک کردن در خانه بهانه ایست برای نزدیک تر شدن به همدیگر است. غرور مردانه تان را کنار بگذارید و به همسرتان بیشتر نزدیک شوید. امروز به هم عشق بورزید خوشبختی همین است..

 

36- ناز کشیدن شاید کار مسخره ای به نظر برسه،اما باید یاد بگیری! زن ها به طرز عجیبی محتاج لحظه هایی هستن که نازشون خریدار داره…

 

37- لحن شما موقع صدا کردن همسرتان به او می‎فهماند که یک گفتگوی عاشقانه منتظرش است یا یک دعوا! پس سعی کنید بر روی آرامش لحن تان و نحوه گفتن کلمات بیشتر تمرکز کنید.

 

38- اگر میدانستید که بوسیدنهای یکدفعه‌ای به همسرتان چقدر حس آرامش و امنیت میدهد در انجامش هیچ‌وقت کوتاهی نمیکردید!

 

39- وقتی زن از ناراحتی هاش میگه در مقایل دیگران ازش حمایت و جانبداری کن. وقتی مرد از برخورداش با دیگران گله میکنه بهش بگو :تقصیر تو نیست.

 

40- چه نکاتی در شخصیت زن، برای مردان جذاب تر است؟

✘ خنده رو بودن
✘ آراستگی ظاهری
✘ گوش شنوا داشتن
✘ لـذت بردن از مـحبت
✘ در اولویت بودن احساسات
✘ احساس خوب به خود داشتن

 

41- یه خانم زیرک و باهوش گاهی بی مقدمه شوهرشو بغل میکنه و بهش ابراز علاقه میکنه. چون میدونه این کار تاثیری باورنکردنی بر رابطه اش داره.

 

42- مردان از زنی که تنها خودش رادر بستر خواب به همانند یک تیکه گوشت رها می کنند بیذارند به جای آنکه بی حرکت بمانید فعال باشید بدن شوهرتان را لمس کنید.

 

43- معمولا اگر زن نتواند رفتار درست و بجایی با همسرش داشته باشد مرد نیز عشق خود را پنهان کرده و کم کم عشق زندگی ناپدید می شود.

 

44- در اختلاف خانوادگی شجاع باش و از همسرت معذرت خواهی کن زندگی زناشویی میدان جنگ نیست میدان عشق است وشادی. غرور را کنار بگذاریم..

 

45- ❓مردها چه زنانی رو دوست دارند: ❕مردها همان قدر که از زنان وابسته گریزان هستند، از زنان زیادی مستقل که با قدرتمندی شان روی مردانگی مردها سایه می اندازند، فرار میکنند.❕بنابراین باید باهوش باشید و بتوانید با وجود توانایی های بسیاری که دارید ، وقتی در کنار همسرتان قرار میگیرید به احساس قدرت و غرور مرد احترام بگذاری.

روش های همسرداری برای مردان و زنان

46- لباس آشپزی را براي شوهر و لباس تميز و گرانقيمت را برای مهمانی اختصاص ندهيد .بلكه بهترين و تميزترين لباس را برای شوهر خود بپوشيد.

 

47- مردان سادگی صورت زن را جذاب ترین ویژگی میدانند مغز مردان ساده پسند است یعنی چهره عملی و آرایش های غلیظ مورد پسند مردان نیست , سادگی و تناسب اندام مهمترین اصل زیبایی از نظر مردان است.

 

48- تا کاملاً مجبور نشده‌اید، سعی کنید بدون همسرتان در برنامه‌های تفریحی و مسافرت‌ها شرکت نکنید.

 

49- اگه شوهرتون عصبانی بود و شما رو سرزنش کرد سریع موضع نگیرید.به جاش به آرامی بگید”شاید حق با تو باشه”اون وقته که شوهرتون هم به خودش میاد میگه “البته منظورم این نبود.

 

50- شخصيت زنان طوری است كه با دردودل كردن تخليه ميشوند اين فرصت رابرای همسرتان فراهم كنيد تا احساس سبكی کند زنان در دردودل اکثرا به دنبال راه حل نیستندبه دنبال تایید شدن هستند.

 

 

 

کالایی در سبد خرید شما موجود نیست