عکس تولد کودک

عکس تولد کودک | تولد کودک

 

بسیاری از خانواده ها معتقدند باید در جشن هایشان از کودک خود عکس خوبی گرفته شود چراکه عکس تولد کودک امروزه بسیار مهم و جزء یادگاری های هر شخص محسوب میشود.

 

در دهه های قبل که تازه دوربین های دیجیتالی آمده بودند که هم کیفیت چندانی ندارند و هم بسیاری این عکس ها به اندازه الان مد نبود خیلی از افراد مخصوصا والدین از گرفتن عکس کودک خود خودداری میکردند.

 

بنابراین بسیاری از افراد قدیمی در دهه های قبل را اگر مشاهده کنید به ندرت کسانی را پیدا میکنید که عکس های زیادی در دوران کودکی خود دارند و این موضوع آنها را ناراحت میکند چراکه این عکس و متن های تجلی یادگاری هستند.

 

اما امروزه مشاهده میکنید با پیشرفت تکنولوژی و وجود دوربین های عکاسی بسیاری این کار میسر شده و این موضوع را آسان کرده.یکی از این موضوعاتی که یادگاری هر شخص میشود عکس تولد کودک است.

 

اشتراک عکس های تولد کودکتان:

1- شما میتوانید با عضویت در کانال تلگرامی ما عکس های کودک خود را ارسال کنید و سپس در مسابقات شرکت کنید. عضویت در کانال تلگرامی ما

 

 

 

2-هم چنین شما میتوانید جهت دیدن پست های زیبا و اشتراک عکس کودک خود  وارد صفحه اینستاگرامی ما شوید.

برای اینکار فقط کافی است وارد صفحه ی اصلی سایت شده و از منوهای بالا روی آیکون اینستاگرام کلیک کنید تا به صفحه ی ما هدایت شوید.

درغیر این صورت تمایل میتوانید بصورت جداگانه مارا به آدرس “https://www.instagram.com/kodakanema” دنبال کنید.

 

توچه!! توجه شود به عکس های برتر جایزه تعلق میگیرد.

 

 

ژست های کودکانه:

خیلی از افراد هم نمیدانند چه نوع ژستی برای کودک خود درنظر بگیرند تا عکس خوب و زیبایی گرفته شود. ما در اینجا سعی میکنیم تعدای از عکس های کودکان را قرار دهیم تا بتوانید از اینها تا حدودی الگو بگیرید.

 

 

عکس تولد کودک

 

عکس تولد کودک

 

عکس تولد کودک

 

عکس تولد کودک

 

عکس تولد کودک

 

عکس تولد کودک

بیشتربخوانید |: درحین بارداری چه نکاتی را باید رعایت کرد؟

برچسب ها |: کودکان ماعکس تولد کودکژست های تولد کودکتولد کودک

 

 

 

 

 

 

کالایی در سبد خرید شما موجود نیست