عکس کودکان

عکس کودکان

همانطور که در قسمت های مختلف سایت گفته شده است،تیم کودکان ما مسابقاتی را برگزار میکند بین کودکان و والدین.اعم از عکس کودکان،چالش ها،فیلم های طنز کودکان و بساری چیزهای دیگر.در این بخش از سایت میخواهیم عکس های شما را دریافت و سپس بهترین و بامزه ترین ها را از نگاه داوران و مردمان انتخاب و در همین محل قرار دهیم.

 

نکته ی بسیار مهم:

بسیاری از افراد از والدین و مردم میخواهند تا عکس کودکشان را ارسال کنند تا میان آنها بهترین انتخاب و به آنها جایزه بدهند.اما آیا شما دقت کرده اید که ملاک انتخاب بهترین عکس آنها چیست؟

 

آنها فقط و فقط ملاک بهترین عکس بچه را از روی بیشترین بازدید یا لایک در شبکه های مختلف مجازی می سنجند که این کار بسیار غلط و نادرست است.

بسیاری از روانشناسان معتقدند که این روش بسیار ناپسند میباشد و باعث سرخوردگی والدین میشود.چراکه یک نفر ممکن است توانایی این را داشته باشد تا آن عکس کودک یا نوزاد خود را در جاهای مختلف پخش و تبلیغ کند که در این صورت بیشترین بازدید را دربرخواهد داشت و یک شخص دیگر نتواند.

بنابراین به هیچ وجه این شیوه مقیاس خوبی برای انتخاب بهترین عکس نیست.

 

اما ملاک انتخاب بهترین عکس از نگاه ما کدام است؟

سوالی است که بسیاری از ما میپرسند اما متاسفانه باید بگم این روش انتخاب بهترین عکس در هر مرحله و مسابقه به یک شیوه است که قبل از هر مسابقه آنرا خدمتتان اعلام میکنیم.

 

نکته :

تمامی عکس ها در صفحه ی اینستاگرامی ما به آدرس “kodakanema” دریافت و قرار داده میشود.

در این بخش میخواهیم یکسری عکس های بامزه و شاد از نوزادان و کودکان در اتیاراتان قرار دهیم.

 

 

 

 

بیشتربخوانید |: دانلود رایگان آهنگ های شاد کودکانه

برچسب ها |: کودکان ماعکس های بامزه ارسال عکس کودکانعکس بچه

کالایی در سبد خرید شما موجود نیست