مسابقه کودکان

مسابقه کودکان

مسابقه کودکان | مسابقه کودکانه

 

خبرخوش!!!

بله درست شنیدید تیم طراحی کودکانه ما تصمیم دارد از همین ابتدای کار مسابقه کودکان را راه اندازی کند تا والدین عزیز و گرامی ما در حین استفاده از مطالب ما بتوانند کودک خود را در مسابقات شرکت دهند تا شانس پیروزی خود کودک خود را امتحان کنند.
عضویت در کانال تلگرامی ما

 

 

توجه!!!

در بسیاری از کانال های تلگرامی و صفحات اینستاگرامی متاسفانه مشاهده میکنیم که در پی افزایش اعضای خود و تبلیغات خود مسابقاتی که از لحاظ روانشناسی اصلا مورد تایید نمیباشند را راه اندازی میکنند که نتایج آن حتی باعث سرخوردگی برخی خانواده ها شده است.

 

بعنوان مثال در بسیاری از کانال ها مشاهده میشود که با عنوان مسابقه کودکان بسیاری از والدین را شرکت میدهند و از آنها میخواهند عکس کودک خود را در گروه ها و کانال ها و بین اعضای فامیل پخش کنند و آن عکسی راکه بیشتر بازدید را داشته باشد جایزه دریافت میکند.

 

خب طبیعی است که این هیچ ملاک منطقی و علمی برای زیبا بودن یا جذاب بودن فرزند شما نمیباشد چراکه افرادی که در گروه های بیشتری عضو هستند در میدان پیروز و آنهایی که عکس را پخش نمیکنند بازنده میشوند و این بطور ناخوداگاه باعث خواهد شد که خانواده ی کودک سرخورده شوند.

 

ما به شما این مسابقات کودکانه را اصلا و به هیچ وجه پیشنهاد نمیدهیم چراکه تیم طراحی کودکانه ما با تحقیقات فراوان یکسری مسابقات را طراحی و به امید خدا و با کمک شما عزیزان پیاده خواهند شد.

 

مسابقه کودکان

 

مسابقه کودکان:

شما برای اطلاع و شرکت در مسابقات کافی است وارد کانال تلگرامی ما شوید.و هرماه جایزه دریافت کنید.

 

نحوه ی پیوستن در کانال تلگرامی ما:

عضویت در کانال تلگرامی ما
با کلیک کردن روی دکمه روبرو میتوانید وارد کانال تلگرامی ما شوید.

 

 

نحوه ی پیوستن در صفحه اینستاگرامی ما:

هم چنین شما میتوانید جهت دیدن پست های زیبا وارد صفحه ما شوید.

برای اینکار فقط کافی است وارد صفحه ی اصلی سایت شده و از منوهای بالا روی آیکون اینستاگرام کلیک کنید تا به صفحه ی ما هدایت شوید.

درغیر این صورت تمایل میتوانید بصورت جداگانه مارا به آدرس “https://www.instagram.com/kodakanema” دنبال کنید.

 

مسابقه شاد برای کودکان:

در این مسابقه که البته بیشتر جنبه ی شادی دارد، شما باید از فرزند خود با عکس بگیرید و برای ما ارسال فرمایید. البته هر عکسی ن! شما در این عکس بایستی از فرزند خود با یک ژست یا ایده ای خلاقانه ای عکس بگیرید (که یکی از آنها را به عنوان نمونه در زیر آورده ایم) و نباید بصورت معمولی باشد.

هماطور که گفته شد عکس را میتوانید از طریق تلگرام یا اینستاگرام برای ما ارسال کنید.

 

نمونه عکس گرفته شده از کودک با ایده خلاقانه:

ایده عکاسی از کودکایده عکاسی از کودک

 

 

 

کالایی در سبد خرید شما موجود نیست