تم تولد

تم تولد | نکاتی درباره ی تم جشن تولد که تا به حال به آن توجه نکرده اید

بعد از صحبت هایی که درباره ی برنامه ریزی جشن تولد شد بسیاری از کاربران از ما خواستند تا درباره ی تم تولد هم آموزش هایی داده شود. در ابتدا باید عرض کنم خدمتتون که تم تولد (birthday theme)  شامل تم تولد پسرانه ، تم تولد دخترانه ، تم تولد بزرگسالان و .. میشود. که هرکدام از این موارد نکاتی درونشان پنهان است که با توجه به درخواست شما عزیزان همه ی نکات ارائه خواهد شد.

تم تولد

تم تولد را چگونه انتخاب کنیم !

بسیاری از ماها زمانی که میخواهیم تم تولد مناسب را انتخاب کنیم فقط به این توجه میکنیم که چه رنگی برای تم تولد انتخاب شود. اما باید بدانید این کار بسیار اشتباه است.

عوامل بسیار مهم دیگری وجود دارند که در شب جشن تولد (birthday party) باید به آن توجه کرد، مثلا شما حتما باید در تزیین کیک تولد ، پیام تبریک تولدی که حس و نظر شما را به فرد میدهد و مسائل دیگر توجه فرمایید. حرف اول و آخر من این است که همیشه باید سعی کنید تا با تغییرات جزئی تفاوتی با تم تولد دیگران داشته باشید.

توجه : سعی کنید رنگی که برای شب چشن تولد انتخاب میکنید حتما ترکیبی از یک الی دو رنگ باشد.

 

انتخاب رنگ تم تولد:

همانطور ک گفته شد انتخاب رنگ تم تولد باید آگاهانه باشد مثلا شما باید با توجه به رنگ مورد علاقه شخص مقابلتان،یا اینکه با توجه به ماه تولد او یا شخصیت او رنگی را انتخاب کنید. در ادامه رنگ هایی را اورده ایم که هر کدام معنا و گواهی از یک موضوع دارند.

 • رنگ آبی : رنگ آبی نشانه آرامش امنیت ،اعتماد و وفاداری است.
 • رنگ فیروزه ای: این رنگ که نشان از درمان کننده،حفاظت کننده، الهام بخش دارد میتواند به شما کمک کند.
 • رنگ سبز: سبز هم که نشان از تازگی و درمان کننده دارد.
 • رنگ بنفش: این رنگ نشانه ای از وفاداری،خلاق،مجلل،جاه طلب ،سلامتی است که رنگ مورد علاقه ای در تم های تولد است.
 • رنگ صورتی: این رنگ که بیشتر در تم تولد دختترانه رایج است نشان از سلامت،شیرین،احساساتی دارد.
 • رنگ قرمز: قرمز عشق،،انرژی،قدرت،گرما، علاقه را میرساند که برای تم تولد همسرتان بسیار مناسب است.
 • رنگ نارنجی: این رنگ برای افراد شجاع و نترس استفاده میشود که نشانه ای از جسارت،اعتماد به نفس و بدون ترس است.
 • رنگ قهوه ای: این رنگ بسیار مناسب برای دوستان و نزدیکان خود میباشد،چون از دوستانه بودن،مسئولیت پذیر گواهی میدهد.
 • رنگ کرم: این رنگ هم معمولا برای دوستان و اقوام مورد استفاده قرار میگیرد که گواهی از قابل اتکا بودن و مسئولیت پذیر میباشد.
 • طلایی: این رنگ هم که بسیار مورد علاقه کاربران است نشانی از مالکیت،ثروت،ارزمندی میباشد.
 • نقره ای: این رنگ بیشتر برای همسر و شریک زندگی مورد استفاده قرار میگیرد چرا که به معنیه درخشان و براق بودن و هم چنین برازنده بودن است.
 • سفید: برنگ سفید از جمله رنگ هایی است که معنای ترکیبی از چد رنگ میباشد چرا که این رنگ خوبی ، تازهگی، تمیزی ،راحت و خالص بودن را به ما میرساند.
 • خاکستری: رنگ خاکستری به معنی امنیت،اعتماد،هوش است که این هم میتواند رنگ مورد علاقه ای برای تولد باشد.
 • مشکی: این رنگ را هم که معمولا بصورت ترکیبی با رنگ سفید استفاده میکنند به معنی محافظت،دلنشین،کلاسیک،دراماتیک بودن میباشد.

 

 

10 نکته ی مهم برای تم تولد:

1- حتما از رنگی استفاده کنید که دلیلی برای آن داشته باشد که اگر کسی از شما سوال کرد برای انتخاب رنگ تم تولد بتوانید توضیح بدهید که بطور خلاصه اما مفید در پاراگراف بالا توضیح داده ایم.

 

2- از وسایلی که جز واجبات تولد هستند استفاده کنید مثلا حتما از کیک تولد،بادکنک،خوراکی های سالم مانند سالاد الویه و ساندویچ های دست ساز و … برای جلب توجه بیشتر استفاده کنید.

 

3- حتما سعی کنید فردی که تولدش است را سوپرایز (شگفت زده) کنید مثلا نگذارید او متوجه شود که قرار است برایش جشن تولد بگیرید.یا میتوانید تمام عکس های او را از دوران بچگی تا امروز جمع آوری و به دیوار بچسبانید.

 

4- اگر فرزندتان دختر است سعی کند حتما از تم تولد دخترانه استفاده کنید و هم چنین اگر فرزند پسر دارید حتما از تم تولد پسرانه استفاده کنید تا بداند برای شما مهم هستش.

 

5- از کادوهایی که خودتان علاقه دارید هرگز استفاده نکنید و سعی کنید فقط چیزهایی که او علاقه مند است استفاده کنید.

 

6- از سرگرمی و بازی کردن هرگز غافل نشوید چرا که طبق بررسی های صورت گرفته با بازی کردن در این شب یک شب به ید ماندنی بر جا خواهید گذاشت.

 

7- از تولد گرفتن در روز خودداری کنید. چراکه شب به خاطر آرامشی که دارد بهترین زمان برای برگزاری این مراسم است.

 

8- حتما از موسیقی استفاده کنید.

 

9- اگر تولد فرزندتان است حتما به او آداب و معاشرت با دیگران را یاد دهید. مثلا به او بگویید هر کسی به تو گادو داد از او تشکر کن. یا اگر کادویی را باز کردی و دیدی که ممانند او را داری چیزی نگو و فقط تشکر کن تا بعدا خودمان برایت عوض کنیم.

 

10- و آخرین نکته که بنظرم مهم ترین نکته می باشد این است که اصلا در همچین شبی نباید یاد آور خاطرات تلخ گذشته باشید. مثلا ممکن است در جشن تولد امسال کسی حضور نداشته باشد که سال پیش حضور داشت و اگر یاد آوری کنید مطمعنا افراد حاضر در جمع را ناراحت خواهید کرد.

 

 

نمونه عکس هایی از تم تولد:

حال نوبت آن رسیده است که نمونه هایی از تم تولد دخترانه ، تم تولد پسرانه ، تم تولد مردانه و بزرگسالان خدمتتان نشان دهیم تا لگوی مناسبی برای شما باشد.

 

تم تولد

تم تولد

تم تولد

تم تولد

تم تولد

تم تولد

 

 

کالایی در سبد خرید شما موجود نیست